19th Ave New York, NY 95822, USA

Business Consulting (Demo)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur aditpisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad mini veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis.

Client

Company Name

Date

20 Feb, 2018

Skill

Business Consulting

Challenge & Solution

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur aditpisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad mini veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

1Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

2Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

3Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

Result Driven

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur aditpisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad mini veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Lucie Grögerová
Knihkupec

“Paní Iveta má úžasný empatický a velmi trpělivý přístup. Dokáže vždy perfektně vypozorovat, s čím konkrétně máte problém. Každé téma a lekci probírá důkladně a do té doby, než si je jistá, že ji opravdu ovládáte. Tento perfektní přístup jsem vždy u lektorů AJ postrádala.”

Adéla Sýkorová
HR specialistka

“Každá hodina je jiná a vždy se klade důraz na mluvení. Velmi oceňuji trpělivost lektorky a její neúnavnou důslednost při opravování chyb a opětovné vysvětlování gramatiky. Atmosféra je velmi přátelská a hlavně zábavná, moc se nasmějeme.”

Honza T.
IT specialista

“Ivet vděčím za to, že jsem s její pomocí dokázal (ve svých letech) úspěšně zvládnout všechny maturitní zkoušky z Aj. Ivet je moc milá a úžasná bytost a myslím, že má i velkou trpělivost. Má také skvělou výslovnost a perfektní sluch. I když není rod. mluvčí, slyší každou mojí nepřesnost ve výslovnosti.”

Marta Kinštová
Lékařka

“Na lekcích je velké množství času věnováno běžné konverzaci, při které se člověk přestane ostýchat konverzovat v cizí řeči. Pilování gramatiky dovede podat zábavnou formou a ne jen drilováním, jako u jiných lektorů. Již se nebojím odpovědět na otázky kolemjdoucích cizinců ani při konverzaci v zaměstnání.”

Kristýna P.
Manažerka prodejny

“Individuální přístup, zpestření výuky videi, písničkami, četbou atd. Vše se mnou konzultuje (včetně úrovně angličtiny, na kterou bych se za jaké období chtěla dostat) a na základě toho připravuje další lekce, abychom co nejefektneji udělaly pokrok v anglickém jazyce.”

Kristýna K.
​Úřednice

“Základní témata a slovní zásobu komponuje do běžného vyprávění a každodenní komunikace, naučí vás používat jednoduché věty a slova tak, aby jste byli schopní běžně mluvit a rozumět v reálných situacích.”

Hana Elisová
Asistentka

“Celý život se snažím učit angličtinu, ale až teď to má konečně výsledky. Paní Iveta je trpělivá, hodiny mě s ní velice baví, jsou zábavné, na hodiny je vždy perfektně připravena, lekce jsou doplněny poslechovým a obrazovým cvičením.”

Denisa Pavlišová a Barbora Hetmanová
Studentky

“Studujeme specifický obor a velice nás potěšilo, že se toho Ivet nezalekla a sama se naučila novým věcem, jelikož pro nás vše vždy připravila. Na jejích hodinách se nám líbil její lidský, profesionální přístup. Ivetko moc děkujeme!”

Adéla Kyselová
Rozpočtář

“Žádné nudné vysvětlování gramatiky, vyplňování testů a strohé učení slovíček. Probíraly jsme témata, se kterými se člověk běžně setká a veškeré procvičování probíhalo zábavnou formou. Pokrok v angličtině přišel po pár hodinách.”

Tereza Kubíčková
Personalistka

“Nejvíce mě zaujal přátelský přístup a uvolněná atmosféra. Oproti předchozím učitelům angličtiny, které jsem zažila si na Ivetce nejvíce cením její trpělivosti, pozitivního přístupu a stále dobré nálady 🙂 Díky Ivetky přístupu jsem se oprostila od strachu mluvit v angličtině.”

Tereza Čiháková
Sportovní redaktorka

“První ukázková hodina předčila mé očekávání. Naprosto profesionální a přitom plné smíchu. Zatímco při běžné výuce jsem se styděla cokoliv říct, při hodinách s Ivetkou mluvím, mluvím a mluvím… Za pár měsíců, kdy si mě vzala “do parády“ cítím zlepšení o sto procent.”

Tereza Kortišová
Studentka stavebního inženýrství

“Porovnám-li hodiny s Ivetkou s mou předchozí lektorkou, tak musím říct, že je to především o přístupu k lidem, kde vím, že přístup Ivetky je mnohem lepší, je vždy milá a přátelská, hodiny s ní jsou zábavné, a přesto naučné, a právě díky tomu to člověka po pár lekcích nezačne prudit.”

Monika Elisová
Event manager

“Ihned jsme si rozuměly a veškerý strach ze mě odpadl v první minutě. Při každé hodině se spolu velmi nasmějeme. Na začátku jsme si řekli, co bych si tak představovala a Ivetka mi kurzy k tomu přizpůsobuje.”

Katka Jarošová
Mateřská dovolená

“Angličtina s Ivetkou není vlastně žádné učení, ale skvělá zábava 🙂 Vždy jsem z angličtiny měla strach a na hodiny jsem se nikdy moc netěšila, ale lekce s Ivetkou se nemůžu dočkat. Je to opravdu skvělá učitelka, vše perfektně vysvětlí.”

MUDr. Dominika Körbi
Lékařka

“Skvělá atmosféra, vždy perfektně připravena, kompetentní. Individualní přístup. Mohu jen doporučit.”

Elena Skalošová
Studentka UK, filosofie a etika

“Když porovnám učitele ze střední nebo z vysoké školy, tak Ivet byla vždy opravdu trpělivá, jsem dyslektik a některé věci prostě potřebuji projít víckrát. Ivet mi dodala odvahu, hlavně tím, že ve mě věřila. Maturitu jsem úspěšně díky Ivet zvládla na 1 . V současné chvíli na VŠ už mám zápočet z akademické angličtiny.”