19th Ave New York, NY 95822, USA

Our Company (Demo)

O mně
Od roku 2016, kdy jsem vystudovala, mám za sebou přes 7 let práce učitelky. Vyzkoušela jsem si veřejné kurzy, kde se nám sešlo třeba i 12 studentů, kurzy firemní i individuální. Právě firemní a individuální doučování angličtiny mě nadchlo nejvíce, protože můžu věnovat veškerou svoji pozornost jednomu studentovi, popřípadě malé skupince a výsledky jsou, dle mého názoru, daleko lepší a rychlejší. 

Najít si mě můžete také na sociálních sítích a mapách:

Choďte na kurz, který Vás vtáhne do anglického prostředí.

 
Co mám na angličtině nejraději?

Návštěva Londýna mi umožnila nasát autentickou atmosféru britské kultury, kterou jsem připravena přenést i na své studenty. Kromě krásného britského přízvuku jsem také fascinovaná tamní tradiční architekturou a kulturou. V mé výuce Vás ráda seznámím i s tamními tradicemi, svátky a oslavami, které budou součástí našich lekcí.

... pravidelně se účastním metodologických a pedagogických seminářů, abych se stále vzdělávala

JakÁ JSEM A CO MĚ ZAJÍMÁ?

Trpělivost, empatie a pečlivost jsou mé silné stránky, které jako učitelka určitě hojně využívám. Jsem také docela kreativní a trochu umělecky založená. Ve svém volném čase moc ráda tančím a jsem i členkou taneční skupiny. Kromě toho si užívám každou volnou chvíli se svojí rodinou a přáteli.

Ačkoliv mám dostudováno, pravidelně se účastním metodologických a pedagogických seminářů, abych se stále vzdělávala ohledně trendů ve výuce a pro své studenty připravovala nové aktivity.

Jak jsem se dostala k vyučování angličtiny?

Už jako malá jsem si nejčastěji hrála na paní učitelku, a tak moje směrování bylo docela jasné. Navíc jsem chodila na základní jazykovou školu, takže několik cizích jazyků mě provázelo již od dětství. Když jsem se pak v 16ti letech přihlásila na letní kurz anglického jazyka pro dospělé, byla jsem naprosto nadšená z průběhu a uvědomila jsem si, že práce s dospělými studenty by mě bavila mnohem více než s dětmi.

 

Při výběru vysoké školy jsem proto neváhala a zvolila soukromou školu AKCENT College v Praze – obor Angličtina jako cizí jazyk pro výuku dospělých studentů. V rámci studia jsem průběžně učila, a tak mě škola připravila nejen teoreticky, ale také na zvládnutí praxe. Jsem přesvědčená, že právě díky tomu jsem byla pravidelně nadprůměrně hodnocená v rámci povinných observací v jazykových školách, pro které jsem pracovala. 

 

Celé studium jsem si velmi užívala, protože najednou jsem měla pouze předměty, které mě zajímaly. Obzvlášť jsem si užívala fonetiku angličtiny a pro svoji mluvu jsem si vybrala britský přízvuk. Říká se, že tento akcent je nejvíce srozumitelný. Státní zkoušku jsem složila z anglického jazyka, pedagogiky, didaktiky a psychologie.

Proč si vybrat pro výuku angličtiny právě mě?

Jsem dochvilná a každou lekci využívám do poslední vteřinky na maximum.

Lekce jsou zábavné a velmi komunikativní, volím témata ze života.

Díky mé empatii a trpělivosti se nikdo nemusí bát nervozity.

Výuku vedu hravě pomocí různých aktivit, které pro oživení lekcí střídám.

Sama nespím na vavřínech a dále se vzdělávám v angličtině i metodice učení.

Veškeré materiály z lekcí posílám na email, žádné papíry se vám tak nepoztrácí.

Můžete se těšit na pravidelné tématické lekce podle ročních období a svátků.

Díky lekcím online se máte možnost vzdělávat odkudkoliv.

NAPIŠTE MI